Komixy - rozcestník

10. října 2010 v 22:58 | Angelina |  ××KOMIXY

Jednorázovky

Všechny komixi s jednou stránkou skončí zde

Minulost bolí a hřeje

Můj první komix vůbec. Je o mé originální postavě Angi, která se propadne do Kreslounova a zároveň tam potká své idoly Yakka, Wakka a Dot, kteý jsem si vypůjčila již z existujícího seriálu. Komix stále není dokončený.

Noční můra

První skicovaný komix. První polibek, to je věc. A první polibek pro utěšení je ještě krásnější. Více vám o tom mohou povědět Angi a Lupus.

Utajená minulost

Tento příběh si vybrali sami fanoušci. Zde je tedy hlavním tématem, jak se Angi a Lupus prvně setkali. zároveň, jak Lupus přišel k jeho jizvě přes oko a nakonec Lupusova první facka.

Za každou cenu

Je to napojení na bonusovou stránku komixu "Utajená minulost". Je to také o návratu Lupusova nepřítele Claida, který se vrátil pro pomstu. Komix nemá občas hlavu ani patu, jelikož byl sestrojen hlavně pro ukojení touhyn akreslit něco pro 18+. To je také varováním, že komix obsahuje záběry, které se vám nemusejí líbit.
Obsah otevřete jen z vlastního rozhodnutí!

Do čtveřice všeho dobrého

Po několika báječných nocích se později bohužel potvrdila jedna věc... Angi je těhotná! Ale když už se to stalo, proč dělat vědu, když se můžou radovat? V onu dobu se i kamarádka, Mary, snaží sdělit Nizzymu "Zikovi", adoptovanému synovi Angi a Lupuse, sdělit, že ho miluje. Ale pokaždé je její řeč přerušena... Jak vše dopadne s novým přírůstkem a dokáže Mary Nizzymu říct, co k němu cítí?

Vlčí touha

Angi stále chodí do školy v lidském světě a každý druhý týden se vrací domů, kvůli škole. Lupus tyto týdny prožívá nejhůře, jelikož mu Angi schází. Zároveň potkává starou kamarádkou ze smečky, kterou před léty opustil. Později zjišťuje, že se nepotkali jen tak náhodou. Také zde je vedlejší příběh, kde se již ocitá i malá Karu již ve dvou letech a zbytek Nizzyho gangu Zbloudilců.

Bi-zvědavý

Nizzy neni zas tak obyčejný. Poslední dobou mívá zvláštní myšlenky, kterých se nemůže zbavit. Uvědomuje si, že se mu nelíbí jen ženy, ale i muži. Jelikož má ale přítelkyni, nehodlá jí kvůli tomu podvádět. Našel si jiný způsob, jak "objevovat" a "zkoumat".
 


↓TRANSLATE↓

↓MÉ VLATNÍ PIXELKY↓
........
........
............
(NEPOUŽÍVAT! pixelky jsou vytvořeny mnou a jsou zde zobrazeny JEN pro rychlejší dostupnost, když je potřebuji)